Tolerancijos diena akimirkos

2022-11-21

Lakričio 16 d. kartu su daugiau kaip 1,2 tūkst. švietimo įstaigų minėjome Tolerancijos dieną ir dalyvavome „Tolerancijos namo“ iniciatyvoje.

2024 m. rugsėjį įsigaliojus LR Švietimo įstatymo pakeitimams, kiekvienam vaikui turės būti sudarytos sąlygos ugdytis artimiausioje ugdymo įstaigoje kartu su bendraamžiais. Įtraukiojo ugdymo sąvoka apima procesą, kuriame atsižvelgiama į mokinių socialinę, kultūrinę bei mokymosi įvairovę. UNESCO skatina įtraukiojo ugdymo sistemas, kurios gerbia įvairius poreikius, gebėjimus ir ypatumus, šalina kliūtis visų besimokančiųjų dalyvavimui ir pasiekimams, naikina bet kokias diskriminacijos formas ugdymo aplinkoje.

„Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – namas. Pasirinktas simbolis skirtas aptarti idėją, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje, kur kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje“.

Darželyje kasdien mokome vaikus apie įvairių emocijų pažinimą bei jų supratimą, draugystę, atjautą, nebijojimą būti savimi ir kito supratimą.

Skirtingi, bet drauge! 🤝🤝🤝🤗🤗🤗🤗Toks mūsų šių metų šūkis.

 

 


Mus surasite:

Kauno lopšelis-darželis „Boružėlė“
Ikimokyklinio ugdymo įstaiga

Bitininkų g. 21, Kaunas LT-46382, Lietuva
Phone icon  +370 37 420165
Email icon Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Website icon https://www.ld-boruzele.lt
facebook icon https://www.facebook.com

Juridinio asmens kodas: 195473374

  • Mokomoji kalba: Lietuvių kalba
  • Steigėjas: Kauno miesto savivaldybė
  • Teisinė forma: Biudžetinė įstaiga
  • 2002-03-28 Kauno miesto Savivaldybės Tarybos sprendimu buvo įsteigtas Kauno miesto lopšelis-darželis.
  • 2002-11-28 lopšeliui-darželiui buvo suteiktas „Boružėlės“ vardas.

coccinelle 005

  • Atvira naujovėms, humanizmo idėjomis pagrįsta vaikų ugdymo įstaiga, ugdanti kūrybingą, gebančią sveikai gyventi ir linkusią lyderiauti asmenybę.
  • Teikti paslaugas ankstyvojo, ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams, puoselėti visas vaiko galias, lemiančias asmenybės vystymosi sėkmę, sudaryti sąlygas saugiam, ekologiškam ir sveikam ugdymui(si), užtikrinti mokyklinę brandą.

B2

PROJEKTAS ,,MOKYMOSI PER JUDESĮ METODIKOS TAIKYMAS IKIMOKYKLINIAME UGDYME, INTEGRUOJANT SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKUS" NR. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0014 DALINAI FINANSUOJAMAS EUROPOS SOCIALINIO FONDO LĖŠOMIS

Naudojame slapukus siekdami pagerinti jūsų naršymo patirtį, teikti suasmenintus skelbimus ar turinį ir analizuoti srautą. Spustelėdami „Priimti visus“ sutinkate su mūsų slapukų naudojimu Skaityti Privatumo politika